درباره ما

ما کی هستیم؟

لورم ایپسوم به سادگی متن ساختگی صنعت چاپ و حروفچینی است. لورم ایپسوم از سال 1500 به بعد ، متن ساختگی استاندارد صنعت بوده است ، زمانی که چاپگر ناشناخته یک نوع آشپزخانه را انتخاب کرد و آنرا مخلوط کرد تا یک کتاب نمونه نمونه بسازد. این نه تنها از پنج قرن ، بلکه از جهش به حروفچینی الکترونیکی نیز جان سالم به در برده است و اساساً بدون تغییر مانده است. این در دهه 1960 با انتشار ورقهای  لتراست حاوی مقادیر لورم ایپسوم و اخیراً با نرم افزار انتشار دسک تاپ مانند  شامل نسخه های لورم ایپسوم ، رایج شد.


هدف ما چیست؟

برخلاف تصور عمومی ، لورم ایپسوم متنی ساده تصادفی نیست. این ریشه در یک قطعه از ادبیات کلاسیک لاتین از سال 45 قبل از میلاد است ، و بیش از 2000 سال قدمت دارد. ریچارد مک کلینتاک ، استاد لاتین در کالج همپدن-سیدنی در ویرجینیا ، یکی از واژه های مبهم تر لاتین ، consectetur را از یک قسمت لورم ایپسوم جست وجو کرد و با مراجعه به استنادات این کلمه در ادبیات کلاسیک ، منبع غیرقابل تردید را کشف کرد. لورم ایپسوم از بخشهای 1.10.32 و 1.10.33 از "de Finibus Bonorum et Malorum" (افراطی های خوب و بد) نوشته سیسرو ، در سال 45 قبل از میلاد نوشته شده است. این کتاب رساله ای در مورد نظریه اخلاق است که در دوره رنسانس بسیار مشهور است. خط اول لورم ایپسوم ، "لورم ایپسوم .." ، از یک خط در بخش 1.10.32 آمده است.


برخی از سخنان مدیرعامل ما

این یک واقعیت ثابت شده طولانی است که خواننده هنگام مشاهده صفحه آن ، از محتوای قابل خواندن صفحه منحرف می شود. نکته ای که در استفاده از لورم ایپسوم وجود دارد این است که توزیع حروف کم و بیش عادی دارد ، در مقابل استفاده از "محتوا در اینجا ، محتوای اینجا" ، و آن را شبیه به انگلیسی خواندنی نشان می دهد. اکنون بسیاری از بسته های انتشار دسک تاپ و ویرایشگران صفحات وب از لورم ایپسوم به عنوان متن مدل پیش فرض خود استفاده می کنند و جستجوی 'لورم ایپسوم' بسیاری از وب سایت ها را که هنوز در مراحل ابتدایی نیستند ، کشف می کند. نسخه های مختلفی در طول سال ها ، گاه به طور تصادفی ، گاهی به عمد (شوخ طبعی تزریق شده و موارد مشابه) تکامل یافته اند.